Sponsored
If you buy a liter of milk, you pay for it with one Pi, but if you buy one dollar, you pay for it with 10 Pi, or 10 liters of milk. What will you choose?
If you buy a liter of milk, you pay for it with one Pi, but if you buy one dollar, you pay for it with 10 Pi, or 10 liters of milk. What will you choose?
Like
Love
Yay
Wow
31
3 Comments 0 Shares 864 Views 0 Reviews